Головна  →  Фінансові знання  →  Опори фінансової стабільності  →  За даними ООН, коронавірус може призвести до голоду. Що таке «розумне споживання»

За даними ООН, коронавірус може призвести до голоду. Що таке «розумне споживання»

За даними ООН, коронавірус може призвести до голоду. Що таке «розумне споживання»

Чи часто ми замислюємось про проблему голоду? Насправді, малоймовірно – адже проривні технологічні новації останнього сторіччя відігнали цю примару за межі поля зору людей з умовних «першого і другого світів», і навіть у третьому світі кількість людей, що потерпає від голоду. Стрімко зменшується щороку. Тепер основна проблема цивілізації – навпаки, надлишок калорій та пов’язані з ним хвороби: ожиріння, діабет, серцево-судинні захворювання. Це сумна іронія, яка б дуже здивувала людину з XIXі навіть початкуXX сторіччя (згадаймо декілька голодоморів). Адже основною причиною смерті всю історію залишався саме голод, не війни і навіть не інфекційні хвороби.

Але, здається, проблема не настільки далека, як нам хотілося б. пандемія коронавірусу створила глобальну загрозу для продовольчої безпеки. Здавалося б, який карантин у полі – бери та збирай, але людство настільки глобальне та інтегроване, що розрив шляхів постачання і зупинка переробки можуть просто закинути деякі регіони на межу голоду. Конкретно поки що йдеться про ті регіони, які і так потерпали від недоїдання, передусім, це частина Африки, Афганістан і Пакистан, також частина Південної Америки. Експерти ООН вважають, що ще до кінця поточного року голод загрожуватиме 135 млн людей – не рахуючи тих, хто вже голодував.

Ця оцінка базується на результатах постійного моніторингу і оцінки впливів карантинних обмежень, закриття кордонів та розривів традиційних торговельних ланцюгів. Причому чим далі, тим більш похмура картина вимальовується – адже ще три місяці тому оцінка була на рівні 85 млн! Все більше урядів країн, які знаходяться в небезпеці, звертаються до ООН – а конкретно, в підрозділ WFP, WorldFoodProgram, по допомогу – і організація активно залучає 4,9 млрд доларів для фінансування цієї допомоги, що є найбільшою мобілізацією сил людства в цьому напрямку за всю історію.

Може здаватись, що це зовсім не наші проблеми, можна плекати надію, що Україна, навпаки, світова житниця і що ми на цій проблемі лише виграємо. Проте, аномально суха зима і більша частина весни на жаль. Зменшують оптимізм. Адже це цього року така погода є аномальною, але, з огляду на глобальні зміни клімату, вона цілком може стати новою нормою для наших широт. Так, у травні були дощі – але їх було навіть забагато, і це більше нагадує сезон дощів у тропіках, коли за місяць випадає піврічна норма опадів. Для традиційних сільськогосподарських культур України така погода є неприйнятною. Наприклад, зернові культури вже загинули на 386 тис. гектарів. Тож, голод як такий нам звісно не загрожує – а от ціни, навіть на сезонні продукти – вже б’ють рекорди. Враховуючи, що економіка України після 4 років зростання вповільнюється, і що в структурі витрат українців продукти харчування стабільно займають 2/3, це означає, що значній кількості громадян прийдеться урізати і так не дуже різноманітний раціон.

Але що ж робити нам? На жаль, вплив на глобальні процеси у звичайних громадян і справді обмежений і опосередкований (але не відсутній!). Але ми можемо допомогти принаймні собі самим. Адже чи відомо вам, що, якщо спеціально не звертати на це уваги, до чверті всіх продуктів буде просто викинуто у смітник? Тож декілька корисних порад для вас:

1.Опановуйте кулінарне мистецтво, і ваші експерименти стануть вдалими, а їхні результати не опиняться на смітнику.

2.Порції повинні бути меншими – для здоров’я це теж корисно. Варто розрахувати калорійність стандартних порцій основних страв раціону і враховувати цей показник під час приготування.

3.Купуйте менше продуктів з обмеженим терміном придатності.

4.Купуйте місцеві продукти, якщо вони належної якості. Це найкращий спосіб підтримки вітчизняного виробника, а головне – це дешевше.

5.«Некрасиві» овочі і фрукти нічим не гірше за «відбірні», а коштують на 20-50% дешевше.

6.Почитайте про правила зберігання різних продуктів. Наприклад, верхні полиці краще залишити для молочних продуктів, середні для м’ясних, нижні для готових страв, а овочі зберігати у спеціальному відсіку.

7.Регулярно передивляйтесь вміст холодильника і викидайте зіпсоване – такі продукти є поживним джерелом для плісняви. Заведіть поглиначі вологи в холодильнику і регулярно їх міняйте.

8.Майже всі продукти можна зберігати в замороженому вигляді. Вас врятує холодильник з великою морозильною камерою.

9.Компостуйте харчові відходи, якщо дозволяє місце в морозильнику. Це ідеальне добриво для городини або саду.

10.Якщо любите роботу на землі – заведіть власний город, так ви завжди матимете свіжу зелень, редиску, часник – а може й огірки з помідорами.

Розумне споживання дозволить, не втрачаючи якості і кількості, скоротити витрати на десятки відсотків.