Головна  →  Фінансові знання  →  Шлях до багатства  →  Як робити гроші

Як робити гроші

Як робити гроші

Пропонуємо вам низку корисних правил поведінки для інвестицій. Ці правила відомі під назвою «12 правил успіху Кессона» і вони допоможуть вам не втратити капітал. Можливо, деякі з них виглядають самоочевидними, але навіть очевидні речі іноді потрібно повторювати.

1. Ніколи не вкладайте в те, в чому не розбираєтесь і не впадайте в ілюзію того, що будь-яка справа, в яку ви вкладаєте кошти, окупиться.

2. Ніколи не інвестуйте під тиском. Якщо вас вмовляють, обіцяють золоті гори, тиснуть на вас – завжди майте сили для того, щоб щонайменше взяти добу для роздумів. Якщо стверджують. Що вирішувати треба тут і зараз – сміливо відмовляйте, бо жодний поспіх у фінансових справах не буде вам на користь, якщо ви тільки не біржевий брокер (а ми виходимо з того, що ні). Зараз нову активізувались різноманітні ошуканські схеми – чого вартує лише афера з дорогоцінностями від B2BJewelry (тільки не плутайте назву з принципом продажів B2B – businesstobusiness). Продавців «золотих гір» тренують витискати підпис і гроші тут і зараз, але це одна з ознак шахрайства.

3. Робіть гроші на власності, а не на планах. Власність має невідчужувану цінність, вона є сьогодні і завтра її можна продати, закласти, здати в оренду. Плани важливі, але без конкретики вони не вартують нічого.

4. Вкладайте в те, що ви зможете потім продати. Чим більш унікальна річ, яку ви купуєте, тим складніше її продати. Навіть вироби мистецтва, які є унікальними, може бути важко продати через малу кількість поціновувачів.

5. Завжди забирайте свій прибуток. Якщо вас турбує, що ви щось не продали, це означає, що ви впустили свою вигоду.

6. Дослухайтесь до порад вашого консультанта. Це професіонал, який присвятив життя роботі в фінансовому секторі – секторі, який для сторонніх виглядає заплутаним клубком.

7. Купуйте, коли ціна знижується, продавайте, коли підвищується. Здається, все зрозуміло – але на практиці треба ще навчитись дуже добре відслідковувати, коли саме це відбувається, щоби бути в змозі отримати зиск і не втратити капітал.

8. Гроші мають рухатися. Це головне правило фінансів. Тільки рух активів народжує прибуток, а відсутність руху в кращому випадку дозволить залишитись на місці, а скоріше за все, навіть приведе до збитків.

9. Позичайте стільки, скільки готові вкласти у справу. Будь-яка позика – це завжди ризик. Тому будь-яка позика має бути розрахована з максимальною точністю.

10. Позичайте задля розвитку, а не задля будь-яких інших цілей. Якщо позика не веде до розвитку, її необхідно уникати, знижуючи видатки.

11. Не позичайте грошей, якщо це не є вашою професійною діяльністю. Це не приносить прибутку або подяки, а вигоду ви упускаєте.

Робіть ставку на конкретну галузь, яка може розквітнути навіть в період жорсткої кризи.