Головна  →  Фінансові знання  →  Шлях до багатства  →  Де живуть ідеї для бізнесу

Де живуть ідеї для бізнесу

Де живуть ідеї для бізнесу

Скоріш за все, ви вже замислювались над відкриттям власного бізнесу. Але у більшості людей далі теоретичних вправ справа ніколи не заходить, оскільки просто не вистачає цілеспрямованості і мотивації. Інші ж, навпаки, маючи бездонні запаси цілеспрямованості, не можуть реалізувати бізнес-ідею просто через відсутність такої. Необхідно вчитись поєднувати ці речі, і ми спробуємо вам в цьому допомогти, вказавши на вісім джерел натхнення.

Джерело 1. Ваші хобі та захоплення. Найкраще робити гроші на тому, що вам подобається. Подумайте, можливо, ваше захоплення може принести вам гроші? Звісно, на поверхні бізнес-план лежати не буде, але якщо вам подобається ліпити або шити – може, варто подумати над бізнесом крафтових речей?

Джерело 2. Озирніться довкола – часто гарні ідеї лежать на поверхні. Ну й що, що хтось вже відкрив міні-кав’ярню – у вас це вийде зробити краще, а крім того, ви розробите власну, цікаву і впізнавану концепцію.

Джерело 3. Прості речі. Так, найпростіші побутові ситуації можуть бути джерелом натхнення. Бачите утруднення – можливо, його можна легко вирішити, та ще й заробити на цьому. Коли Жорж Містраль знімав реп’яхи зі свого собаки, він винайшов відому усім застібку велькро, без якої не обходяться нині ні діти, ні солдати.

Джерело 4. Нові враження. Полюбляєте подорожувати? Гарний час для того щоб знайти бізнес-ідею. Наприклад, ВолтуДіснею ідея Дісней-ленду прийшла в голову під час прогулянок парком Тіволі. Під час подорожей людина більш відкрита і позитивно налаштована, тож це може зіграти вам на руку.

Джерело 5. Подорожі у часі. Нещодавно одна британська броварна компанія створила пиво за віднайденим рецептом часів стародавнього Єгипту. І хоча вийшло воно дуже незвичним, як на наш смак, сама ідея того, що це перший пивний рецепт у світі, додала йому популярності.

Джерело 6. Чужі проблеми. Так, вони можуть не лише засмучувати або дратувати – їх можна ефективно вирішувати і продавати такі рішення. Багато винаходів в сфері медицини були зроблені саме тому, що винахідники думали, як полегшити життя близьким.

Джерело 7. Якщо ніщо не допомогло – пошукайте в інтернеті. Форуми і тематичні групи просто перенасичені ідеями. Але запасіться терпінням – більшість зі знайденого є мотлохом, як, в принципі, і під час кожного мозкового штурму. Перлини треба вміти шукати!

Джерело 8. Франчайзинг. Якщо з власними ідеями все зовсім погано, візьміть в оренду чужу. Франчайзинг – це готовий розкручений бізнес, вести який за певну плату «довіряють» іншим – за умови суворого дотримання стандартів. Класичний вже приклад – ресторани МакДональдс.